AKTUALNOŚCI
Jutro czyli 29.02.2016  jest zbiórka o 17:32 :) Będzie dużo zabawy zachęcam do przyjścia :) 

Chorągiewka

2013-10-31 13:17:14, komentarzy: 0

1 listopda odbywa się szczepowa akcja choragiewka i znicz, z których zebrane fundusze zostaną przekazane na działalność statutową Szzczepu, w tym taże 2PgDH "Wawer". W tym dniu harcerze pod opieką pełnoletniego opiekuna będą sprzedawać chorągiewki na Cmentarzu Podgórskim, gdzie mieścić się będzie także nasze stoisko ze zniczami. Sprzedaż choragiewek będzie odbywać się w 2 turach, tj. od 8:00 do 12:00 oraz od 12:00 do 16:00. Przed każdą turą spotykamy się pół godziny wcześniej, tj. odpowiednio o godz. 7:30 bądź 11:30 na przystanku tramwajowym Teligi, powrót nastąpi pół godziny po zakończeniu danej tury. Istnieje możliwość dowiezienia bądź odebrania dziecka wcześniej, po uzgodnieniu tego z opiekunem.

W dniach 2 i 3 listopada nadal będzie trwaćakcja chorągiewka, w tych dniach harcerze będą sprzedawać chorągiewki pod opieką rodziców/rodzeństwa/itp. na wybranym przez siebie cmentarzu. Chorągiewki oraz zaplombowane puszki będzie można odebrać o godz. 9:00 z spod SP nr 117.

Prosimy o zaangażowanie i mobilizację. Dziękujemy  

 

dh. Asia  

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Drodzy rodzice, harcerki i harcerze zachęcam do kierowania zapytań w związku z bieżącą działalnością drużyny, Szczepu, jeśli pojawiły się jakieś wątpliwości, pytania, trudności, itp.. 

Important: please fill fields marked by *
Darmowa strona www - zrób ją sam!