AKTUALNOŚCI
Jutro czyli 29.02.2016  jest zbiórka o 17:32 :) Będzie dużo zabawy zachęcam do przyjścia :) 

Paintball laserowy 24.01.14r.

2014-01-09 13:00:52, komentarzy: 0

Wyjście drużyny na Paintball laserowy:

 

Termin: 24.01.13r. godz. 13:50 przystanek tramwajowy Teligi w stronę centrum, powrót przewidziany jest na godz. 15:50- przystanek Teligi  

Miejsce: LaserPark

Koszt: 20zł., w ramach kwoty zapewniony jest przejazd oraz zabawa w LaserPark

Zgłoszenia: od wtorku (14.01.13r.) wraz z wpłatą oraz zgodą rodziców na uczestnictwo (w podstronie do pobrania) są przyjmowane na zbiórce drużyny

Spis ekwipunku:

- LEGITYMACJA

- wygodne obuwie

- coś do picia, ewentualnie jedzenia

- dużo pozytywnego humoru

 

Jak wygląda gra w systemie LASER TAG?

Gra swoimi zasadami przypomina paintball, stąd też czasem używana jest na lasertag nazwa laserowy paintball. Na wstępie każdy gracz otrzymuje łatwą do indywidualnego dopasowania kamizelkę wraz z bronią. Broń jest stosunkowo lekka i co najważniejsze nie strzela bolesnymi lub brudzącymi kulkami jak w klasycznym paintballu, ale wiązką światła, która po trafieniu w przeciwnika odejmuje mu jedynie wirtualne punkty życia. Dlatego gra ta idealnie nadaje się zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Każda kamizelka posiada system czujników, które podczas gry zbierają wszystkie informacje na temat trafień. Zarówno po zakończeniu gry jak i w czasie rzeczywistym można dokładnie prześledzić, kto i kogo ile razy trafił na specjalnych monitorach zamontowanych w barze.

Gra odbywa się na specjalnie przygotowanej, bardzo dużej i co najważniejsze bezpiecznej arenie, tworzącej system labiryntowych przejść, gdzie w tajemniczym półmroku, wśród tworzących niepowtarzalny klimat beczek, krat, systemów rur, łańcuchów, kół, zaworów i pieców zawodnicy mogą oddać się pełnej przygód i adrenaliny grze. Dodatkowo nastrój rodem z gier komputerowych podsyca specjalne oświetlenie, lampy UV, koguty, ledy, stroboskopy i inne zjawiska wizualne, których unikalny charakter podkreśla unoszący się dyskretnie dym. Całości dopełnia odpowiednio dobrana muzyka pomagająca w skradaniu i czajeniu się.

LaserPark jest terenem bezpiecznej zabawy, a sama gra w systemie Laser Tag nie wyrządza nikomu krzywdy.

  dh. Asia

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Drodzy rodzice, harcerki i harcerze zachęcam do kierowania zapytań w związku z bieżącą działalnością drużyny, Szczepu, jeśli pojawiły się jakieś wątpliwości, pytania, trudności, itp.. 

Important: please fill fields marked by *
Darmowa strona www - zrób ją sam!