AKTUALNOŚCI
Jutro czyli 29.02.2016  jest zbiórka o 17:32 :) Będzie dużo zabawy zachęcam do przyjścia :) 

Święto Chorągwi - gra - ODWOŁANA

2014-03-07 09:54:34, komentarzy: 0

Czuwaj!

Druhno, druhu w związku z mała ilością zgłoszeń w ostatnich dniach ominęły już Nas trzy imprezy, tj. Bal Szalonych Naukowców, hufcowy Festiwal Dnia Myśli Braterskiej oraz Rajd Podwawelskiego Smoka, nie pozwól, aby i ta Nas ominęła i zgłoś się. 

 

Święto Chorągwi to coroczna impreza organizowana przez instruktorów Chorągwi Krakowskiej, podczas którego drużyny/gromady z rejonu województwa Małopolskiego rywalizują ze sobą w grze miejskiej. Jest to czas, w którym można sprawdzić swoje umiejętności, poćwiczyć współpracę w grupie oraz zintegrować się z członkami drużyny. 

Termin: 22.03.14r.

Koszt: 7zł w ramach kwoty zapewniony jest program, wrzątek, drugie śniadanie, dyplom, nagrody (dla zwycięskich patroli)

Zgłoszenia: do poniedziałku (10.03.14r.) telefonicznie, mailowo lub osobiście do druhny Agnieszki w poniedziałek w szkole. 

Spis ekwipunku:

- LEGITYMACJA

- zgoda na udział, do pobrania na stronie drużyny 

- 2 bilety jednoprzejazdowe

- coś do picia, jedzenia

- *mundur/*koszulka szczepowa

*jak ktoś posiada

 

Spotykamy się o godz. 9:15 na przystanku tramwajowym w stronę centrum o godz. 9:15, powrót przewidziany jest na godz. 16:00 również na przystanku Teligi.

dh. Asia 

 

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Wyszukiwarka

Drodzy rodzice, harcerki i harcerze zachęcam do kierowania zapytań w związku z bieżącą działalnością drużyny, Szczepu, jeśli pojawiły się jakieś wątpliwości, pytania, trudności, itp.. 

Important: please fill fields marked by *
Darmowa strona www - zrób ją sam!